My Country - AĞAOĞLU 
 
 
  KULLANICI GİRİŞİ
 

Sitemizin 2. Ada ortak alanının altında bulunan Hidrofor dairesinde aşağıdaki sistemler mevcuttur.

  • 230 m3’lük yangın deposu ve hidrofor sistemi; Herhangi bir yangın esnasında su ihtiyacını karşılamak amacı ile kanuni standartlara uygun ölçü ve özelliklerde dizayn edilmiştir. Sitenin çeşitli yerlerine monte edilmiş yangın hidratları, otopark ve bina içlerindeki yangın hortumları her an kullanıma hazır vaziyettedir.
  • 104 m3 lük İSKİ deposu ve hidrofor sistemi; İSKİ hattından tek sayaç üzerinden geçerek içme suyu deposuna dolan İSKİ suyu, depo çıkışında Ultraviyole arıtma cihazından geçerek 100m3/s kapasite ile çalışan hidrofor sistemi ile evlere dağıtılmaktadır.
  • Su arıtma ve yumuşatma sistemi; 2 adet tortu, 2 adet yumuşatma tankından oluşan 200 ton/gün kapasiteli arıtma sistemi ile Kuyu suyundan yangın deposuna aktarılan suyun ihtiyaç anında (İSKİ suyunun kesilmesi veya yeterli gelmemesi durumunda) içme suyu deposuna aktarılmaktadır.
  • 84 m3’lük sulama deposu ve hidrofor sistemi;İki adet sondaj kuyusundan çıkan su ile doldurulan sulama deposu, sitemizdeki tüm özel ve ortak yeşil alanların sulamasında kullanılmaktadır. Depolanan kuyu suyu, 6x20m3/s gücündeki hidrofor sistemi ile site yeşil alanlarına saatleri yönetimce belirlenen otomatik sulama sistemleri vasıtasıyla dağıtılmaktadır.